Tansiyon Hakkında Her Şey - tansiyon.xyz

Tansiyon Hakkında Her Şey – tansiyon.xyz

Merhaba Değerli okuyucularım. Genelde sizinle hayata dair paylaşımlarda bulunmaya çalışıyorum. Bu paylaşımlarım yaşadığım bir hastalıkla, öğrencilerim ile yaşadığım bir sorunla, hayallerimle veya kullandığım veya kullanmakta olduğum bir ürünle ilgili olabiliyor.

Bu yazımda size annemin ve erkek kardeşimin tansiyon problemleri ile ilgili internette arama yaparken karşılaştığım Tansiyon Hakkında Her Şey isimli internet sitesinden bahsetmek istiyorum. https://www.tansiyon.xyz adresinde bulunan bu sitede tansiyon ile ilgili bilgiler bilimsel verilere dayandırılarak, objektif bir şekilde paylaşılmaya çalışılmış. İlk önce alan adı uzantısını .xyz olarak gördüğümde saçma sapan içerikler barındıran bir çöp site olarak düşünmüştüm.

Tansiyon Hakkında Her Şey - tansiyon.xyz

Ama siteyi incelediğimde tansiyon ile ilgii bilgilendirme yaptığını, farkındalıklar oluşturmak adına çocuğundan yaşlısına kadar görülebilecek Tansiyon hastalığına dikkat çektiğini fark ettim.   Sizin de aileniz de veya çevrenizde tansiyon hastası olan birileri varsa en azından neler yapılabileceğine dair bilgi edinebileceğiniz veya tavsiye edebileceğiniz bir internet sitesi tansiyon.xyz

Normalde sitemde başka siteleri tanıtan yazılara pek yer vermem ama konu sağlık olunca bu siteden bahsetmeden geçemedim.  Özellikle #öncesağlık #tansiyon #tansiyonhakkındaherşey hastagleri ile Twitter hesabından da yayınlar yapan tansiyon.xyz sitesinin sahibini bilgilendirme çalışmalarından dolayı kutluyorum.

İçeriklerinin daha fazla ve daha nitelikli olması yönünde çalışmalara devam edeceklerini umuyor ve Tansiyon Hakkında Her Şey isimli internet sitesine başarılar diliyorum. Keyifle kalın.

Yazar: ishana

2 thoughts on “Tansiyon Hakkında Her Şey – tansiyon.xyz

  tansiyon.xyz

  (1 Mart 2019 - 23:05)

  sitem hakkında olumlu düşünceleriniz için teşekkür ederim. tansiyon hastalığından muzdarip olan insanlara bir nebze olsun yardımcı olabilmek için hazırladığımız internet sitemizde yapılan araştırmalara ve uzman görüşlerine de yer vermeye çalışıyoruz. yorumlarınızı eksik etmeyin.

  Recai Özkaner

  (18 Ekim 2019 - 23:04)

  tansiyon.xyz isimli siteyi buradan okumuştum. Özellikle tansiyon hakkında bilgi edinme i sağladı. Aşırı kiloluyum ve hareketsiz bir yaşamım var. Bu site sayesinde sağlığım ve geleceğim hakkında düşünme fırsatım oldu. Sitenin içeriğini incelemenizi tavsiye ederim.
  Özellikle beslenme konusunda tavsiyeler hem uygulanabilir hem de geçerli tavsiyeler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.