Sikke LOGO

Sikke – Kripto Para Piyasasında Bir Türk Girişimi

Bitcoin ile başlayan ve günümüzde yüzlerce farklı Kripto Paranın ticaretinin yapıldığı Kripto Para Sektöründe artık bir Türk Girişimi olan Sikke de boy gösteriyor.  1 Haziran 2018 tarihinde 1 SİKKE 1 TL olacak şekilde halka arz edilecek olan Kripto para şu an 18-21 Nisan Tarihleri arasında % 45 indirimli olarak ön satışta.

Sikke Nedir?

M.Ö 7. Yüzyılda Anadolu’da yaşamış olan Lidyalılar tarafından icat edilen paranın ilk ismi olan Sikke, g günümüzde yine Anadolu’da hayat bulmuş olan 4. Nesil kripto paraya verilen isimdir.

Gaziantep Üniversitesi Teknokentinde hayat bulan Sikke ön satışlarda bile yoğun bir ilgi ile karşılaşmış ve halen ön satışları devam etmektedir.

Eğer sizlerde Sikke Kripto Parasının Halka arzında bulunmak isterseniz https://www.sikke.com.tr/ adresinden sizlerde hemen üye olabilir ve ön sipariş imkânlarından faydalanabilirsiniz.

Sikke ‘nin Vaatleri Neler?

Sikke (SKK) hızlı, güvenli, gizlilik esaslarına dayalı, Rowblockchain altyapısını kullanan bir para birimi. Bu para birimini geliştiren ekip % 100 Türk ve ülkemizin bu konuda ihtiyacı olan teknolojiyi sunduklarını iddia ediyorlar.

SİKKE

Sikke girişiminin en güzel özelliklerinden birisi de halka arz sürecinde hediye Sikke de dağıtmaları. Hediye sikkeler ile ilgili bilgiyi https://www.sikke.com.tr/  adresinden edinebilirsiniz. Ayrıca Referans sistemi ile de hediye sikke kazanabilirsiniz. Ben de sisteme üye oldum. Aşağıda sizlere referans linkimi sunuyorum. Referans linki üzerinden kayıt olan her ziyaretçi için 10 SİKKE (SKK) hediye veriliyor.

 

SİKKE ekibine başarılar diliyor ve ülkemiz adına başlayan bu girişimin ilerde çok iyi yerlere geleceğine inanıyorum. Belli olmaz Dünya’nın önce gelen Kripto para borsalarında işlem görmesi sonucunda daha da çok kazandıracağından eminim.

Keyifle Kalın.

Yazar: ishana

6 thoughts on “Sikke – Kripto Para Piyasasında Bir Türk Girişimi

  ali emin

  (17 Nisan 2018 - 14:41)

  Kripto para gün geçtikçe daha fazla yatırımcı çekiyor ama insanlardaki kafa karışıklığı da devam ediyor.
  Sikke’nin dijital para olarak işe sembolik fiziki bir sikke dağıtarak başlaması hoş olmuş.

  salih pelin

  (24 Nisan 2018 - 10:36)

  bence türk girişimcilerin kripto para denemeleri pek başarılı olmaz. Çünkü türkiyede toplumsal düzeyde belli bir kısım haricinde kripto para ile alkadar ve bilgi sahibi olan sayısı az . Ben sikke ekibine başarılar dilerken pek umutlu değilim

  serzeniş

  (8 Mayıs 2018 - 16:40)

  sikke gibi kripto paraların binance gbi uluslararası borsalarda pazarlanması dileği ile. bu tür girişimlerin desteklenmesi ülkemiz adına çok önemli. en azından uluslararası geçerliliği olan bir kripto paranın ülkemiz üzerine konulan ekonomik ambargoların aşılmasında rahatlıkla kullanılabileceğini unutmamak lazım.

  Ayşen

  (9 Mayıs 2018 - 21:01)

  Bir bitmedi gitti bu kripto paralar. Hadi para kısmını anladım da kripto mıripto anlamıyorum ki ben.

  Ayşen

  (20 Mayıs 2018 - 11:06)

  Geçen gün haberlerde 150 sahte coin ile ilgili bir haber okudum. İnşallah bu Sikke de sahte coin değildir. İnsanların bazen en son paraları kalıyor ve bir umutla bu tür yatırımlara giriyorlar. Umut fakirin ekmeği sözü de buradan geliyor.

  müslehattin

  (23 Mayıs 2018 - 16:09)

  Allah yerdımcıları olsun. Bu kripto para muhabbeti ülkemiz için oldukça faydalı diyorlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.