Genç Yazarlar Kulübü

genç yazarlar külübü

Genç Yazarlar Kulübü, evrensel, değişime açık, milyonları etkileyen ve daha nice özelliklere sahip edebiyat türlerine, gönül vermiş kişileri bir arada toplamayı amaçlayan bir internet sitesi, hatta bir siteden daha fazlası, başlı başına bir sergüzeşttir.

Genç Yazarlar Kulübünün yola çıkış amacı, yazın ve sanat dünyasında düş gücünün kapılarını sonuna kadar açan ve biz okuyucuların,izleyicilerin hayatlarında büyük izler bırakan üstadlara, hak ettikleri değerin verilmesini sağlamak ve bu konuda yapılan her türlü eylemi desteklemektir. Bu yolda, yazarlar, çevirmenler, editörler, yayınevleri ve daha nice emek sahipleri tanıtılır,çeşitli yazılarla okuyucuya sunulur.

Genç Yazarlar Kulübü, ilk günden itibaren macerasında hızlı ve temkinli adımlarla yoluna devam etmektedir. Kadrosuyla, misafir yazarlarıyla elinden geldiğince okuyucuya hizmet etme ve ağırlıklı olarak bu türe yönelik haberleri bir arada toplama güdüsüyle büyüyen kulüp ayrıca şiir, inceleme, deneme, hatıra, röportaj okuma rehberleri gibi içeriklerle, türü sevenlerin edebiyata daha da yakınlaşmalarını sağlamaktadır.

Bunun yanında okuyucuların birebir diyaloglara girebileceği aktif ortamlar ile daha keyifli mecralar kullanmayı hedefler. Forum ve Sözlüklere yönlendirerek, okurların tartışmalarını rahat ve seviyeli ortamlarda yapmalarına ön ayak olur. Haftanın yapıtı ve karaoke başta olmak üzere, sözlüklerin,forumların da katkısıyla, okuyucuların düş gücünün eşiklerinden şöyle bir bakmalarına ve hatta adım ya da adımlar attırıp, yaratıcı sürece dahil olmalarına katkı sağlamaya çalışır.

Sizler de evrensel edebiyatın puslu sularına dalmak, şiirin bugününü yakalamak, makalenin nefesiyle kalp ritmlerinizi değiştirmek ve ciddi bakışı yakalamak istiyorsanız, bu kulübe abone olun ve lazer ışıkları arasında, eşsiz olan bu dansa partner olun.

Genç Yazarla Kulübüne bir göz atmak için burayı tıklayabilirsiniz.

Keyifle kalın

3 yorum

  1. Mükemmel bir tanıtım olmuş Keyifle okudum ve genç yazarlar sitesinide ziyaret etme şansı yakaladım. Anlattığınızdan eksiği yok fazlası var. Teşekkürler böyle yararlı bir sayfayı bize tanıttığınız için.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*